48 статей у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах за перше півріччя

Лише за перше півріччя 2020 було опубліковано 48 статей 41 науковця НаУКМА у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Web of Science Core Collection та Scopus.

За результатами публікаційної активності відбулось чергове преміювання могилянських дослідників.

Так, у цьому півріччі за наукові публікації відзначені:

Бернацька Юлія Миколаївна, Білько Денис Іванович, Білько Надія Михайлівна, Вакулюк Поліна Василівна, Вишенська Ірина Георгіївна, Воропай Ольга Костянтинівна, Галаган Володимир Іванович, Глибовець Андрій Миколайович, Глибовець Микола Миколайович, Голуб Олександр Андрійович, Гулаєва Наталія Михайлівна, Дрінь Світлана Сергіївна, Зайцев Володимир Миколайович, Карапетян Аліна Овіківна, Кашпіровський Олексій Іванович, Ковшова Ірина Олегівна, Крюкова Галина Віталіївна, Кузьо Тарас, Легіневич Тарас Іванович, Лук`яненко Ірина Григорівна (2 наукові публікації), Марценюк Тамара Олегівна, Мельник Руслан Михайлович, Мурланова Тетяна Василівна, Нагірна Алла Миколаївна (4 наукові публікації), Оксамитна Світлана Миколаївна (2 наукові публікації), Олійник Богдана Віталіївна, Петров Роман Арестович, Пічик Катерина Валеріївна, Полюхович Ольга Павлівна, Прімєрова Олена Костянтинівна, Руссу Ірина Зіновіївна, Рябцев Геннадій Леонідович, Семко Роман Богданович, Сидоренко Оксана Василівна, Сігов Костянтин Борисович, Спінова Юлія Олексіївна, Сусська Ольга Олександрівна, Ткачук Марина Леонідівна, Фуртат Ірина Михайлівна, Хертель Андре Ернст, Чала Ніна Дмитрівна (2 наукові публікації) та Яковлєв Максим Володимирович.

Варто зазначити, що з часу започаткування премії у 2016 році відбулось дев`ять преміювань та було відзначено 149 науковців за 275 публікацій.

Зі списком всіх дослідників НаУКМА, що мають такі публікації, можна ознайомитися за посиланням.

Загальна кількість публікацій науково-педагогічних працівників НаУКМА у виданнях, що індексуються у Web of Science Core Collection – 534 (а цитувань – 4602), у виданнях, що індексуються у Scopus – 626 ( цитувань – 5613).

За Індексом Гірша (прим. кількісна характеристика продуктивності вченого, групи вчених, наукової організації або країни в цілому, заснована на кількості публікацій і кількості цитувань цих публікацій) НаУКМА має такі показники:

Scopus – 33; Web of Science – 31; Google Scholar – 97.

“Завдяки публікаційній активності могилянських дослідників наш університет підтверджує обрану стратегію дослідницького, де створення нових знань через дослідження та передача їх через освіту є визначеною місією, - зазначає віце-президент з наукової роботи та інформатизації Тетяна Ярошенко. - Могилянка щорічно отримує відзнаки за вплив публікаційної активності, зокрема, торік це була відзнака «Лідер впливу наукових публікацій: монографії у сфері суспільних та гуманітарних наук» («Influence Leader in Monographs: Social Sciences And Humanities») від компанії Clarivate Analytics, котра опікується наукометричною базою Web of Science. НаУКМА входить у топ 20 університетів України з найвищим індексом Гірша в наукометричній базі даних Scopus.

Ми продовжуємо рухатися в напрямку зростання. Тож сподіваємось і в подальшому бачити якісні публікації могилянських науковців у рейтингах провідних наукометричних баз”.