Відкрито набір на сертифікатну програму "Юдаїка"

Асоціація єврейських громадських організацій та общин України (Ваад України) та кафедра історії НаУКМА оголошують набір на Міждисциплінарну сертифікатну програму з юдаїки.

Впродовж двох років студенти отримують базову академічну підготовку в сфері єврейської історії та культури, слухають фахові курси з єврейських студій, зокрема з мов – іврит та їдиш. Курс стартує в режимі онлайн. Випускники програми – студенти НаУКМА отримують сертифікат НаУКМА про закінчення курсу із спеціалізації «Юдаїка».

З початку 2021/2022 навчального року кількість кредитів за обов’язкові курси програми (19 кредитів) будуть внесені до бакалаврського кредитного мінімуму. Випускники програми, які не є студентами НаУКМА, одержують свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації із спеціальності «Юдаїка» від Таврійського Національного університету ім. В. І . Вернадського.

Для вступу на сертифікатну програму потрібно:

1. Заповнити анкету вступника за посиланням

2. Взяти участь у «Дні відкритих дверей» 29 вересня 2020 року (онлайн)

3. Пройти співбесіду з керівниками програми (онлайн)

Програма розрахована на:

- студентів гуманітарних дисциплін, які планують спеціалізуватися в сфері юдаїки,

- людей, які вже мають попередню освіту, але хотіли б продовжити навчання саме за цією спеціальністю,

- а також на широке коло зацікавлених, які бажають розширити свої знання та підвищити кваліфікацію в цьому напрямі.

Програма триватиме два навчальних роки.

Лекційні та семінарські заняття відбуваються за розкладом, щодня з 16.30 до 19.20.

До участі запрошуються студенти НаУКМА або студенти інших ЗВО чи слухачі, які вже мають вищу освіту.

Засновником та керівником програми зі сторони Вааду України є співпрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс, а науковою керівницею – к. філос. н. Катерина Малахова.

Детальну інформація про програму шукайте на сайті Ваад, а якщо виникнуть запитання, то звертайтеся до адміністративної керівниці Олени Заславської: +38 66 432 82 16, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .