Анатолія Загороднього обрали президентом Національної Академії наук України

Могилянська спільнота щиро вітає Анатолія Загороднього з обранням президентом НАН України.

До цього доктор фізико-математичних наук А.Г.Загородній обіймав посаду віце президента Академії наук України, а також є директором Інституту теоретичної фізики імені Боголюбова. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2005), заслужений діяч науки і техніки України (2012).

Професор Загородній викладав на кафедрі фізико-математичних наук НаУКМА у 1992-2005 р.р., з Інститутом, який він очолює, Могилянка має давні та тісні партнерські зв’язки. Як і з іншими інститутами НАН України: спільні наукові проєкти, спільні освітньо-наукові програми програми, зокрема, міжінституційна аспірантура, повязують наші кафедри з численними науковими інституціями НАНУ.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Щиро вітаємо пана Анатолія з високою посадою та бажаємо успіхів!