Привітання з Днем Академії від спільноти УКУ

“Дорога спільното Києво-Могилянської Академії, студенти, викладачі, адміністративні працівники!

Щиро і з великою честю хочемо привітати Вас з річницею заснування рідного для Вас, а для нас ключового в історії України університету”, - звернувся у вітальному листі до в.о. президента НаУКМА Тетяни Ярошенко Ректор Українського католицького університету о. Богдан Прах.

Instagram Post 21 1

Ректор Українського католицького університету отець Богдан Прах зазначив, що Києво-Могилянська академія допомагає своїм досвідом і підтримує УКУ в розвитку.

“Упродовж понад чотирьохсотрічної історії випускники Академії залишили яскравий слід не лише у служінні рідній землі, але й у розвитку інших держав та культур, утверджуючи авторитет нашого народу на інтелектуальній мапі світу”.

Повний текст привітання шукайте за покликанням, а ми щиро дякуємо спільноті УКУ за привітання та слова підтримки. Запевняємо, що й надалі залишатимемося “опорою для українського суспільства” в найскладніші часи.