Четвертий рік поспіль Фонд «Повір у себе» підтримує студентів Могилянки

У 2020 році 22 студенти і студентки Могилянки отримали стипендії від Благодійного Фонду «Повір у себе», який підтримує молодь із сільської місцевості.

Фото – фейсбук БФ «Повір у себе»

Упродовж 2020-2021 навчального року лавреати та лавреатки отримуватимуть щомісячну стипендійну підтримку.

Цьогорічні переможцями стали: Гереш Юлія (ФПвН-1), Денисюк Іоанна (ФЕН-1), Лозовик Назарій (ФПрН-1), Овдієнко Олександра (ФЕН-1), Побережний Віталій (ФГН-1), Редько Віталій (ФПрН-1), Харсун Дарія (ФПвН-1), Чемко Юлія (ФЕН-1), Юревич Соломія (ФГН-1), Антонюк Іван (ФГН-2), Бернадська Ангеліна (ФГН-2), Венц Катерина (ФСНСТ-2), Волошина Ілона (ФСНСТ-4), Желєзняк Алла (ФПрН-4), Зіневич Олеся (ФПвН-4), Капустян Юлія (ФГН-3), Квасній Ярина (ФГН-3), Микуляк Ярослав (ФЕН-3), Орліогло Софія (ФГН-4), Палій Лідія (ФПвН-3), Ростовська Катерина (ФСНСТ-2), Янковська Варвара (ФПвН-2).

Благодійний фонд «Повір у себе» є стратегічним партнером Академії й також фондує у НаУКМА програму дослідницьких грантів для викладачів, стипендіальну програму для талановитих студентів Академії, підтримав проєкт музичного простору «КУТ».

.