Електронний диплом Могилянки для випускників-2012

Для цьогорічних випускників запропонували новий сервіс

Електронний диплом НаУКМА видається на підставі особистого бажання випускника.

Цей інноваційний для вітчизняних ВНЗ сервіс є безкоштовним.

Оскільки НаУКМА заохочує своїх студентів через Liberal Arts Education до обрання власної траєкторії навчання, електронний диплом дає можливість повністю виявити цю траєкторію.

Електронний диплом дає можливість випускнику детально представити свої здобутки під час навчання в НаУКМА ширше, ніж університет зазвичай може це зробити. В електронному дипломі наводяться дані щодо посеместрової успішності студентів, а також студент може завантажити документи, що підтверджують його позанавчальну активність протягом усього періоду навчання – грамоти, сертифікати, дипломи, подяки, рекомендаційні листи тощо. НаУКМА несе відповідальність за інформацію про академічну успішність свого випускника; відповідальність за внесення інформації про інші види діяльності (громадську, наукову та інші) та власні досягнення повністю покладається на випускника.

Таким чином, електронний диплом НаУКМА дає можливість випускникам Академії якомога повніше представити свої конкурентні переваги потенційним роботодавцям, причому в будь-якій точці світу і в будь-який час.

Електронний диплом буде доступний через мережу Інтернет постійно, за адресою ediploma.ukma.edu.ua

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна