Доступ до нових ресурсів EBSCO у НаУКМА на 2021 рік

У 2021 році могилянці можуть користуватися доступом до бази даних EBSCO Public Administration Abstracts та EBSCO Communication Source до 31 грудня 2021 року включно. Доступ до ресурсів став можливим завдяки Проекту «University Partnership for Pre-Service Training in Government Communications» для Києво-Могилянської школи врядування, який виконується за підтримки US Department of State Federal Assistance Award, Indiana University Bloomington і НаУКМА. 

 

Public Administration Abstracts - це бібліографічна база даних, що охоплює основні галузі державного управління, включаючи теорію державного управління, адміністративні структури та соціальні послуги, що містить колекцію з більш ніж 60 тис. ретельно відібраних з найважливіших джерел у цій дисципліні записів. Глибина колекції сягає 1958 року. Предмети включають теорію державного управління, адміністративну економіку, адміністративну політику, адміністрацію та суспільство, адміністративні структури, соціальні служби.

Доступ із 1 січня 2021 до 31 грудня 2021 в локальній мережі (на кампусі) та віддалений доступ.

 

EBSCO Communication Source - це міждисциплінарна база даних та джерело інформації для науковців із вивчення засобів масової інформації, теорії комунікацій, організаційного спілкування, лінгвістики. Містить більш ніж 360 унікальних повнотекстових наукових журналів закритого доступу та тематичний тезаурус для перегляду предметів, що містить 11000 термінів.

 

Communication Source було розроблено на основі злиття високоякісних баз даних EBSCO, таких як: Communication & Mass Media Complete та Communication Abstracts, і включає безліч унікальних джерел, які раніше не були доступні. База даних пропонує описи, а також повнотекстовий вміст із міжнародних наукових публікацій, що стосуються багатьох галузей комунікативних досліджень. Крім того, база даних містить тематичний тезаурус. Зміст походить від академічних журналів, матеріалів конференцій, торгових видань, публіцистичних видань. Розробкою контенту для Communication Source керують експертні радники, які є академічними бібліотекарями та комунікаційними бібліографами провідних міжнародних установ.

 

Повний перелік назв журналів, що проіндексовано в Communication Source

Доступ із 1 січня 2021 до 31 грудня 2021 в локальній мережі (на кампусі) та віддалений доступ.

 

Детальну інформацію щодо отримання доступу до всіх баз даних можна отримати в Науковій бібліотеці НаУКМА.  

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна