Опитування співробітників та студентів у рамках проєкту Трансформація Університету

Шановні могилянці,

Як Вам відомо, наш університет є учасником пілотного проєкту з трансформації шляхом комплексної діагностики. У рамках цього проєкту проводиться дослідження думок співробітників та студентів щодо поточних аспектів роботи та напрямків для розвитку НаУКМА.

У найближчі два дні кожен з Вас отримає лист на Вашу корпоративну університетську скриньку з індивідуальним посиланням на опитування та інструкцією щодо заповнення анкети.

Будь ласка, приєднуйтесь - нам важлива думка кожного з Вас!

Для інформації:

Дослідження проводить незалежна аудиторсько-консалтингова компанія Ernst & Young, яка гарантує повну конфіденційність інформації, отриманої в ході дослідження. Індивідуальні відповіді не підлягають розголошенню, а результати дослідження будуть представлені лише у вигляді узагальнених тенденцій та рекомендацій.