Олександра Гуменна виконуватиме обов’язки президента НаУКМА

Із 6 квітня 2021 року Наказом Міністерства освіти і науки України на Олександру Віталіївну Гуменну «покладено виконання обов’язків президента Національного університету «Києво-Могилянська академія».

gumennaДекан факультету економічних наук, кандидат економічних наук, доцент Олександра Гуменна виконуватиме обов’язки президента НаУКМА до призначення керівника в установленому законом порядку, але максимум – до 30 вересня 2021 року.

До цього обов’язки президента НаУКМА виконувала віце-президент із науки та інформатизації, кандидат історичних наук, доцент Тетяна Ярошенко.

Нагадаємо, що 25 березня 2021 року у НаУКМА відбувся другий тур виборів президента, де найбільшу кількість голосів виборців отримала Олександра Гуменна – 176 (46%).

У зв’язку з тим, що жоден із кандидатів не набрав більше 50% голосів виборців, що взяли участь у голосуванні, МОН призначило нову дату виборів президента НаУКМА на 16 вересня 2021 року, відповідно до Наказу від 6 квітня 2021 року.