Професор Олексій Гарань про перемовини з Путіним у інтерв’ю чеському виданню

Професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань у інтерв’ю чеському виданню «Лідове новіни» (Lidové noviny) про російську агресію проти України, вступ України в НАТО та позицію України в перемовинах із Росією.

«Зеленський пройшов еволюцію традиційну для українських президентів. Всі, буквально всі хотіли налагодити взаємини з Росією. Але Москва такого не дозволила. Те, що Зеленський пропонує двосторонню зустріч з Путіним – це частина миролюбної риторики. Але мені здається, з цього нічого не вийде. Тим більше, це буде небезпечно. Путін сказав, що війну на Донбасі з Україною обговорювати не буде.

Я скептично налаштований до можливої зустрічі. Вона може статися, але чи дасть вона результат? Путіну потрібна капітуляції України. Якщо Зеленський буде залишатися на принципових позиціях тоді навіщо Путіну зустрічатися з Зеленський?», - зазначає професор Олексій Гарань.

Фото-скрін інтерв’ю.

Варто зазначити, що «Лідове новіни» (чеськ. Lidové noviny) — щоденна газета, що виходить чеською мовою.

Видається у Празі.

Заснована ще у 1893 році в Австро-Угорщині , а відновлена у 1990 році.

Тираж 68 тисяч примірників.

.