Школа політичної аналітики розпочинає проєкт з аналізу сценаріїв реінтеграції від USAID

Проєкт передбачає аналіз можливих сценаріїв реінтеграції та визначення ставлення громадян до тієї чи іншої альтернативи політик за допомогою проведення консультацій з дослідницькими групами, експертних інтерв’ю з представниками державних органів та неурядових організацій, фокус-груп за участі ВПО та загальнонаціонального опитування.

Отримані результати мають допомогти ключовим органам забезпечити ефективну політику щодо тимчасово окупованих територій та надати більше можливостей для обстоювання кроків щодо реінтеграції представникам громадянського суспільства.

Школа політичної аналітики НаУКМА - сучасний аналітичний центр, який є частиною могилянського інтелектуального середовища та успішно запроваджує новітні наукові здобутки в українську аналітичну сферу.

ШПА ставить за мету своєї діяльності сприяти виробленню якісних, доказових (evidence-based) рішень на основі методологічно обґрунтованої аналітики, насамперед у сферах реінтеграції, протидії популізму, інформаційної безпеки та молодіжної освітньої політики.