Оголошено конкурс на стипендії для абітурієнтів-контрактників

Асоціація випускників НаУКМА третій рік поспіль оголошує про три стипендії для вступників на бакалаврські програми НаУКМА на навчання за контрактом на 2021-2022 навчальні роки.

Стипендії:

1. Стипендія імені Мирослава Осадчука для студента(-ки) спеціальностей 051 Економіка; 072 Фінанси, банківська справа та страхування; 052 Політологія;

2. Стипендія імені Мирослава Осадчука для студента(-ки) будь-якої спеціальності, окрім зазначених у першій стипендії (051, 072, 052);

3. Стипендія Асоціації випускників для студента(-ки) будь-якої спеціальності.

Розмір стипендій ім. Мирослава Осадчука: до 50% від вартості кожного року навчання за контрактом, але сумарно за всі роки - не більше $2 000 (за курсом долара США) на дату сплати.

Розмір стипендії Асоціації випускників - не більше 20 000 грн.

Критерії та вимоги до претендентів:

● Відсутність у списках навчання в НаУКМА за рахунок держбюджету та вступний рейтинг – не менше 175 балів.

● НаУКМА має бути визначена 1 або 2 пріоритетом.

● Онлайн-заявка та мотиваційний лист.

● Громадська, наукова чи спортивна активність.

● Кандидат(-ка) має розуміти та поділяти цінності НаУКМА.

● Співбесіда зі Стипендіальним Комітетом.

Процедура вибору отримувачів стипендій:

● 28-30 липня до 13:00 кандидат подає онлайн-заявку та додає до неї мотиваційний лист у вигляді pdf файлу обсягом до 3000 знаків не рахуючи пробілів (12 кегель, 1,5 інтервал). Заявки подані раніше чи пізніше вказаного терміну до розгляду не приймаються.

30-31 липня Стипендіальна Комісія розглядає заявки, формує short-list претендентів та запрошує останніх на співбесіду.

01 серпня Стипендіальна Комісія проводить особисті (у випадку обґрунтованої потреби – через скайп) співбесіди з претендентами з short-list. Своє рішення Стипендіальна Комісія оголошує у той же день. Рішення Комісії оскарженню не підлягає.

02-12 серпня – 10 серпня отримувачі стипендій підписують договір про навчання у НаУКМА за контрактом.

Переможці конкурсу стипендій зобов’язані:

● Сплатити перші 50% вартості кожного року навчання за контрактом;

● Мати загальний навчальний рейтинг за результатами осінньої сесії не нижче 86 балів;

● Брати волонтерську участь у проєктах Асоціації та НаУКМА;

● Дотримуватися умов Корпоративної угоди та положення про академічну доброчесність НаУКМА;

● Підготувати приватний лист-подяку від стипендіата(-ки) родині Осадчуків (для стипендіатів, що отримали стипендію імені Мирослава Осадчука).

При порушенні зобов’язань Стипендіальна Комісія має право скасувати стипендію у будь-який час.

Подати онлайн-заявку в період 28-30 липня можна за покликанням.

Дізнатися більше про стипендії ви зможете з інтерв'ю з Надією Кобиляк, членом правління Асоціації випускників НаУКМА 23 липня о 19:00 в Інстаграмі на каналі Вступ НаУКМА.

У разі запитань звертатися: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , у темі листування вказувати: Стипендія від асоціації чи Стипендія ім. Осадчука.