“Вища освіта України”: НаУКМА втілює проєкт із підвищення енергоефективності

Могилянка стала одним із університетів-учасників програми «Вища освіта України», в рамках якої 20 університетів підвищать енергоефективність і оновлять навчальні будівлі й гуртожитки. Проєкт діє під керівництвом Міністерства освіти і науки України, за підтримки ЄС та Європейського інвестиційного банку.

26 липня 2021 року НаУКМА, за координації Центру енергоменеджменту та консультантів Проєкту, провів навчання спільного тендерного комітету для університетів другої фази. У цей же день перші шість університетів підписали контракти з консультантом з проєктування та нагляду за інженерно-будівельними спорудами.

Програма дасть змогу забезпечити комфортні умови для студентів і викладачів, скоротити обсяг викидів парникових газів на 19 200 тон або 48%, знизити рівень енергоспоживання на 44% та заощадити понад 3,5 млн євро щорічно.

Інформацію щодо закупівлі послуг з проєктування та нагляду в НаУКМА оприлюднено за посиланням та на сайті системи публічних закупівель Prozorro.