Урочисті заходи до початку нового навчального року в НаУКМА

Посвята в спудеї – одна з найважливіших і найурочистіших дат у могилянському календарі.

Посвята – це момент, коли вступники по-справжньому приєднуються не лише до сучасного студентського життя, а й до традицій найдавнішого в Україні університету, історія якого бере початок у XVII столітті.

Цьогоріч – у 2021 році – ми починаємо урочисті заходи з вітального відео першокурсникам і першокурсницям.

Трансляція відбуватиметься 30 серпня о 17:00 на сторінці Академії у Фейсбук та Ютуб-каналі Могилянки.

А вже 31 серпня чекаємо першокурсників бакалаврських і магістерських програм на факультетських церемоніях Посвят у спудеї, що відбудуться за таким розкладом:

Актова зала Культурно-мистецького Центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9, третій поверх):

ФПвН – 09:30-10:30

ФІ – 11:00-12:00

ФЕН – 12:30-13:30

ФСНСТ – 14:00-15:30

Перший плац:

ФГН – 10:00

Актова зала 1 корпусу, ауд. 1-217:

ФПрН – 12:30

31 серпня о 16:00 в церкві Святого Духа, що розташована на території КМА, відбудеться молебень перед початком навчання дітей, який проведе протоієрей Петро (Думич).

Богослужіння відбудеться для охочих.

Усіх гостей запрошуємо підтримати могилянську традицію та прийти на свято у вишиванках.

Магістри-першокурсники та викладачі мають змогу взяти мантії перед церемонією в КМЦ (1 поверх, гардероб) і повернути в цей же день (31.08) до 16:30.

Нашим пріоритетом є збереження здоров'я колег і близьких, тому просимо обмежити кількість гостей, яких ви запрошуєте на церемонії. Особливо це стосується тих факультетів, які проводитимуть церемонії Посвяти в КМЦ.

Дуже просимо з розумінням поставитися до цього вимушеного обмеження.

У рамках початку навчального року також відбудуться традиційні лекції, які транслюватимуться на нашій сторінці у Фейсбук та Ютуб:

01 вересня, 10:00 – Інавгураційна лекція Почесного профеора НаУКМА Андрія Даниленка (США) “Захід чи Схід? Полон українського вибору”.

Лекція відбудеться у подвійному форматі: наживо – для магістрів 1-го р. н. та викладачів НаУКМА (Актова зала КМЦ, вул. Іллінська, 9, 3-й поверх), онлайн – для бакалаврів 1-го р. н., а також усіх студентів, викладачів, випускників, співробітників, партнерів Академії.

02 вересня, 10:00 – Лекція Владики Бориса (Ґудзяка) з циклу “Духовні цінності людини”.

Лекція доступна для всіх в онлайн-форматі. Лінк на подію буде розміщений на нашій сторінці у Фейсбук.

Запрошуємо спільноту долучатися до урочистих заходів, аби привітати нових могилянців та могилянок.

Час плинний, Академія вічна!