Вітання могилянцям від Подільської РДА

Виконувач обов'язків голови Подільської РДА Віталій Волошкевич привітав співробітників Києво-Могилянської академії з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею Незалежності України.

Відповідно до розпорядження Подільської районної в місті Києві адміністрації від 31.03.2011 № 300 “Про встановлення Грамоти Подільської районної в місті Києві адміністрації”, за сумлінну працю, вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей та з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України п`ятьох могилянок нагородили грамотою Подільської РДА:

- Бондарець Оксану Василівну, старшу викладачку кафедри культорології факультету гуманітарних наук;

- Кучер Вікторію Олегівну, заступницю начальника відділу кадрів і роботи з персоналом;

- Глущенко Світлану Василівну, заступницю декана факультету економічних наук;

- Борисову Тетяну Анатоліївну, спеціалістку кафедри археології факультету гуманітарних наук;

- Білослудцеву Марину Сергіївну, провідну інженерку-програмістку інформаційно-обчислювального центру.

Вітаємо колег!

Більше про подію — у фотогалереї.