22-23 вересня 2021 року відбудеться Міжнародний Форум зі сталого розвитку SF 2021 – “Sustainability Facets: Sustainable Cities” (“Грані сталості: сталі міста”), організований Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та ГО “Орієнтири сталого розвитку” (м. Івано-Франківськ) за партнерської участі НаУКМА.

Метою Форуму є:

1) підвищення глобальної та національної обізнаності про виклики сталого розвитку та вирішальну роль міцних глобальних партнерських відносин і співпраці як ключових чинників успішного досягнення всіх Цілей Сталого Розвитку (ЦСР);

2) підвищення обізнаності про наявні європейські й глобальні ініціативи та практики, які є важливими для сталого розвитку міст і досягнення відповідних ЦСР;

3) внесення проблем і перспектив українських міст на порядок денний глобальних, європейських і національних стейкхолдерів у сфері сталого розвитку;

4) об’єднання розмаїття досвіду з усього світу в напрямку співпраці заради змін і підвищення якості у всіх сферах міського життя.

Форум буде проводитися у віртуальному форматі на платформі Cisco WebEx та включатиме інтерактивні пленарні засідання, а також два вебінари, присвячені актуальним питанням сталого розвитку міст.

Робоча мова Форуму – англійська.

Участь – безкоштовна.

Контактна особа: Володимир Гошилик, директор ГО “Орієнтири сталого розвитку”: +380506752588, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.