Максима Яковлєва включено до складу Громадської ради при МЗС України

 

Кандидата політичних наук, доцента, завідувача кафедри міжнародних відносин, директора Школи політичної аналітики НаУКМА Максима Яковлєва включено до складу Громадської ради при МЗС України. Діяльність Громадської ради покликана сприяти подальшому поглибленню співпраці Міністерства з об'єднаннями громадян, органами самоврядування та засобами масової інформації.

 

До органу увійшли ще 13 представників громадських організацій, фондів та об'єднань.

 

Які перші враження від роботи в ГР?

«Радий долучитися до Громадської ради, бо ціную можливість поєднати досвід академічних досліджень та аналітичної роботи з практичною діяльністю в консультативно-дорадчому органі при Міністерстві закордонних справ України».

 

Які цілі ГР загалом та які рішення були прийняті на першому засіданні?

«На першому засіданні Громадська рада при МЗС обрала голову (ним став Сергій Джердж) та заступницю голови (обрано Євгенію Луценко). Під час обговорення я ставив кандидатам на посади голови та заступника питання про перспективи діяльності нашої Громадської ради – цілком підтримую колег, що ми, як представники громадськості, можемо бути корисними Міністерству закордонних справ: надавати консультації, допомагати в проведенні публічних заходів та інформувати широку публіку про діяльність МЗС. Громадська Рада також затвердила робочий план своєї діяльності на найближчий рік, з урахуванням пропозицій від усіх членів, які висловилися щодо цього.

Загалом атмосфера першого засідання була дуже дружньою та конструктивною».

 

Із текстом наказу можна ознайомитися за посиланням.  

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна