Результати конкурсу на стипендію ім. Василя Кисіля для магістрів-правників НаУКМА 2021

За результатами конкурсу, проведеного серед студентів першого курсу магістерської програми «Право» Факультету правничих наук НаУКМА, стипендіатом Фонду пам’яті Василя Кисіля став Костянтин Трубчанінов

Костянтин готує наукове дослідження на тему «Європейські стандарти побудови адміністративно-територіального устрою в контексті реформи децентралізації в Україні».

«Для мене велика честь стати стипендіатом Фонду пам’яті Василя Кисіля, і я безмежно вдячний організаторам конкурсу за підтримку мого наукового проекту. Сподіваюся, що завдяки стипендії Фонду мої перші кроки на академічній стезі будуть цілком успішними, а моє дослідження принесе користь українському суспільству», – коментує Костянтин Трубчанінов свою перемогу в конкурсі.

Нагадуємо, що метою Благодійного фонду пам'яті Василя Кисіля є підтримка талановитих студентів і науковців.

Більше про Фонд – за посиланням.