Тиждень відкритих дверей у Могилянці-2021

Запрошуємо абітурієнтів та абітурієнток на Тиждень відкритих дверей, який триватиме з 22.11. до 27.11.2021.

Трансляції відбуватимуться на сторінках Могилянки в YouTube та Facebook.

Шановна спільното!

З технічних причин презентація студентського життя та субкультури Могилянки Гліба Кузьменка переноситься на завтра, 23 листопада, початок о 18:00.

День відкритих дверей на факультеті інформатики відбудеться 24 листопада о 16:00 на платформі Zoom за посиланням.

Програма дистанційних заходів від Факультету природничих наук.

Тиждень відкритих дверей - це прекрасна можливість познайомитися з Могилянкою, її факультетами, традиціями та особливостями.

Цьогорічна програма Тижня відкритих дверей:

Детальна програма заходів на Факультеті гуманітарних наук - тут.

Уся необхідна інформація про вступ до Могилянки на сайті.

Якщо у вас виникають запитання, звертайтесь до Відділу з питань прийому абітурієнтів: телефони - (044) 425-60-22, 425-54-17, 463-73-15 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо поширити інформацію серед знайомих, щоб якомога більше зацікавлених дізналися про можливість завітати до Могилянки на Тиждень відкритих дверей.

Могилянка чекає на вас!