Відійшов у вічність Олександр Омельченко

Спільнота Могилянки понесла велику втрату: на 84 році життя помер ексмер Києва, Почесний доктор НаУКМА (з 2001 р.) Олександр Омельченко

Він був міським головою Києва, головою КМДА, народним депутатом України, депутатом Київради…

Але ми, могилянці, запам’ятали його насамперед мудрою, професійною, працьовитою Людиною, безмежно залюбленою у Київ, сповненою турботи про киян. Становлення і розвиток відродженої Могилянки складно уявити без його підтримки. Олександр Олександрович завжди знаходив час і можливість підтримати наш університет, вірив у місію КМА, робив усе від нього залежне, щоб допомогти нам стати на ноги, особливо у непрості перші роки.

Він був нашим добрим другом і однодумцем.

Висловлюємо свої найщиріші співчуття і підтримку родині та близьким Олександра Олександровича.

Світла і вічна пам'ять!