Вийшов сьомий випуск Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal

У вільному доступі розміщено новий, сьомий випуск журналу Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal.

Видання вміщує статті та рецензії українських і міжнародних вчених, зокрема авторами сьомого номеру є Roman Petrov, Oksana Holovko-Havrysheva, Samuel Fonteles, Yuliia Shaipova, Kateryna Lazarchuk, Oksana Zadniprovska, Anna Yanovytska, Solomiia Kryvenko, Olha Kaduk, Dzhustin Esiobu.

“Сьомий випуск англомовного рецензованого журналу Kyiv-Mohyla Law & Politics Journal містить результати досліджень українських і закордонних науковців у формі статей і рефлексій, присвячених актуальним питанням права ЄС, конституційного права та конституціоналізму, парламентаризму, правового регулювання арбітражу, захисту інтелектуальної власності, а також ролі символів в українському публічному дискурсі. Колектив журналу віддає шану нашому першому головному редактору, третьому Президенту НаУКМА (2014-2019) професору Андрію Мелешевичу, який, на жаль, передчасно нас залишив”, - прокоментував Євген Звєрєв, редактор журналу, старший викладач кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права НаУКМА.

Спільнота Могилянки висловлює щиру вдячність за підтримку цього важливого стратегічного проєкту НаУКМА благодійникам - Київському офісу Baker McKenzie, юридичній фірмі АНТЕ та нашим випускникам Зої Литвин, Володимиру Литвину, Антоніні Черевко, Ігорю Когуту.

Нагадаємо, Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal – це міжнародний, міждисциплінарний англомовний онлайн-журнал правничо-політологічного профілю, заснований на принципах анонімного рецензування.

Видання є одним із проектів англомовних електронних рецензованих видань Kyiv-Mohyla Academic Peer-Reviewed Journals.