Звернення Наглядової ради стосовно ситуації з виборами президента НаУКМА 2022

Шановна могилянська спільното!

Наглядова рада НаУКМА вітає Спільноту із завершенням виборчого процесу і обранням керівника Університету.

Засуджуємо інцидент зі спробою зіпсувати скриньки для голосування, що мав місце 27 січня під час другого туру виборів. Вимагаємо від Міністра внутрішніх справ України взяти розслідування цієї справи під особистий контроль.

Оскільки, попри згаданий інцидент, Виборча комісія змогла встановити результат волевиявлення і визначила переможця другого туру виборів, закликаємо Міністра освіти і науки України без зволікань підписати контракт із обраним керівником.

Запрошуємо кандидатів на посаду керівника Університету на засідання Наглядової ради НаУКМА для початку діалогу щодо майбутнього Університету. Таке засідання розпочнеться о 15 годині 31 січня 2022 р. у залі засідань Вченої ради Університету.

Гуртуймося задля майбутнього Могилянки!