На передовій трагічно загинув студент Могилянки Даниїл Євтушенко

Спільнота Могилянки з глибоким сумом сповіщає про трагічну втрату: 30 травня 2022 року від ракетного удару російських загарбників на передовій загинув Даниїл Євтушенко, другокурсник факультету гуманітарних наук Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

У 2020 році Даниїл Євтушенко вступив на бакалаврську програму «Філософія» НаУКМА за першим пріоритетом, маючи один із найвищих вступних балів у групі.

З початку війни він став добровольцем, захищаючи Україну в складі сил Територіальної оборони ЗСУ. Даниїлу було всього 19 років. Його життя тільки починалося, сповнене перспектив, можливостей, надій...

Він назавжди залишиться частиною Могилянки, частиною її «генетичного коду».

На вшанування світлої пам’яті Героя в університеті буде створений меморіал Даниїла Євтушенка, який стане частиною щорічної урочистої церемонії Посвяти в студенти.

Наші щирі співчуття усім рідним та близьким Даниїла.

Вічна та світла пам’ять Герою, Захиснику України!