Могилянка – у списку найкращих вишів світу за даними рейтингу QS World University Rankings 2023

Києво-Могилянська Академія – з-поміж українських університетів, які потрапили до рейтингу QS World University Rankings 2023.

У світовому рейтингу Могилянка займає 1001-1200 позицію. Цьогоріч до списку найкращих навчальних закладів світу потрапили 11 українських вишів. Це, зокрема, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Сумський державний університет, Львівський національний університет ім. Івана Франка та ін.

Найвищу позицію по Україні займає Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна – 541-550 місце світового рейтингу.

Водночас найкращим університетом світу, за версією QS World University Rankings, є Massachusetts Institute of Technology, США. На другому місці –британський University of Oxford, а на третьому – американський Stanford University.

QS World University Rankings – глобальне дослідження, визнане найпопулярнішим у світі джерелом порівняльних даних про успішність університетів.

Глобальне дослідження ґрунтується на визначенні декількох параметрів кожного вищого навчального закладу:

• опитування академічної спільноти з усього світу (40%);

• опитування працедавців з усього світу (10%);

• співвідношення викладач/студент (20%);

• цитування за Scopus (20%)

• співвідношення іноземних студентів та викладачів до їхньої загальної кількості у виші (5%+5%).

Нагадаємо, минулого року Могилянка вперше потрапила до світового рейтингу QS World University Rankings, опинившись серед 77% найкращих університетів світу.