Відзнаку "Заслужений працівник НаУКМА" присуджено В.І. Гусєву

Вчена рада НаУКМА на засіданні 30.06.2022 надала почесне звання "Заслужений працівник НАУКМА" Валентину Івановичу Гусєву, доценту кафедри філософії та релігієзнавства НАУКМА.

В. І. Гусєв, упродовж тридцяти років безперервно і віддано працює в НаУКМА. Обіймаючи посади доцента кафедри філософії та релігієзнавства, її завідувача, декана факультету гуманітарних наук, проректора з навчальної роботи, зробив значний внесок у відродження та розвиток університету, підготовку висококваліфікованих кадрів. В. І. Гусєв є знаним в Україні фахівцем з історії філософії, автором багатьох наукових праць та навчальних посібників. Має низку відзнак, зокрема нагрудний знак «Відмінник освіти України» (МОН України, 2002 р.), диплом лауреата премії імені Петра Могили в галузі гуманітарних наук (НаУКМА, 2005 р.), медаль Святого Петра Могили (НаУКМА, № 092, 2006 р.), нагрудний знак «Петро Могила» (МОН України, № 548, 2007 р.), подяку Президента НаУКМА за бездоганну багаторічну працю, відданість справі Академії та значний внесок у розбудову НаУКМА (2013 р.).

Вітання, Валентине Івановичу! З ювілеєм та заслуженою відзнакою! Многая літа!

Більше інформації про відзнаки та нагороди НаУКМА за покликанням.