• JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 4455

The Ukrainian night: студенти Могилянки організували український культурний вечір у Франкфурті

Ukr night 1

Ukr night 2
Ukr night 3

Студенти НаУКМА спільно з Erasmus United Giessen у німецькому місті Франкфурт організували вечір, присвячений українській культурі, аби розповісти більше іноземним студентам про Україну.

The Ukrainian night є частиною культурних вечорів ESN Frankfurt, які проводяться з метою ознайомлення студентів із різними культурами світу.

Зокрема, на українському вечорі могилянці показали іноземцям українські танці, познайомили з рідними піснями й національним одягом, а також приготували страви традиційної української кухні. На вечорі, окрім того, збирали кошти на допомогу ЗСУ.

Подія відбулася на території Goethe University і зібрала близько ста студентів із Франкфурта та Гіссена. До того ж, український вечір переміг у номінації «Подія місяця», а отже, став кращим студентським заходом з-поміж інших, організованих Erasmus.