• JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 4455

Герман Ван Ромпей прочитав інавгураційну лекцію

Знаковою традицією початку нового навчального року в Києво-Могилянській Академії є інаугураційні лекції. Прочитати їх запрошують вчених зі світовим ім’ям, визнаних авторитетів у своїй галузі.

Цього разу 3 жовтня 2022 року інавгураційну лекцію для могилянців прочитав Герман Ашіль Ван Ромпей, Почесний професор НаУКМА, відомий бельгійський політик, прем’єрміністр Бельгії (з грудня 2008 р. до листопада 2009 р.), професор Лувенського католицького університету, запрошений професор Коледжу Європи у Брюгге, президент Міжнародного центру європейської освіти (з 2018 р.).

Рішенням Вченої ради НаУКМА звання Почесного професора НаУКМА Герман Ашіль Ван Ромпей отримав навесні 2022 року.

У лекції під назвою «The EU is more than an economic and political community. It is above all a Union of values» Герман ван Ромпей розглянув питання збереження людських цінностей, протистояння України ворожим намірам зовнішнього агресора — Росії, згуртування прогресивної світової спільноти для економічної, військової та гуманітарної підтримки українського народу.

Текстовий варіант лекції професора