• JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 4455

Вітаємо з ювілеєм Ларису Терентіївну Масенко

Сьогодні, 14 листопада, свій 80-річний ювілей святкує Лариса Терентіївна Масенко — видатна мовознавиця, доктор філологічних наук, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», академік АН ВШ України, провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України.

Лариса Масенко є однією із засновниць української соціолінгвістики і провідних фахівців із питань мовної політики, історії української літературної мови, стилістики та ономастики.

Протягом багатьох років Лариса Терентіївна обстоює інтереси української мови, вивчає стан і функціонування української мови у двомовному соціумі, аналізує специфіку радянської мовної політики в Україні та її наслідки, наголошує на визначальній ролі української мови в розбудові суверенної держави.

Лариса Масенко безпосередньо долучилася й до створення могилянської мовознавчої школи та розвитку кафедри української мови НаУКМА.

Безмежно дякуємо Ларисі Терентіївні за її багатолітню працю. Надзвичайно пишаємося й маємо за честь працювати поруч із видатною вченою.

Щиро бажаємо Ларисі Терентіївні міцного здоров’я, творчої наснаги, нових здобутків!

Многая та благая літа!