300 хвилин про Сковороду: камерний фестиваль

28 листопада — 3 грудня у Могилянці відбудеться камерний фестиваль «300 хвилин про Сковороду» з нагоди 300-річчя одного зі славетних спудеїв Академії, українського філософа Григорія Сковороди. 

 

Цей фестиваль — спільна ініціатива групи могилянських студентів-гуманітаріїв та Культурно-мистецького центру НаУКМА. 

 

У програмі фестивалю — лекції, виставка, кінопоказ і навіть вечорниці.

 

Замість офіційних урочистостей пропонуємо по-сковородинськи невимушено зустрітися з науковцями різних поколінь і різних наукових інтересів. 

 

Нас усіх єднатиме Сковорода, його час і позачасовість. Поговоримо про Київ XVIII ст., про спудейські традиції старої Академії, спротив імперіалізму та інші контексти. Матимемо нагоду дізнатися про сковородинську концепцію щастя, про засоби повчального і комічного у творах філософа, про сковородіану в літературному контексті, в образотворчому мистецтві та кінематографії. 

 

Наші лектори: Катерина Липа; Максим Яременко, Володимир Маслійчук, Тарас Лютий, Ростислав Семків, Діана Клочко, Лариса Довга, Ольга Петренко-Цеунова, Тетяна Тарасенко, Юлія Карпець (НаУКМА); Олена Кохан (НМІУ); Олександр Юнін, Олександра Савенок (Музей-майстерня І. Кавалерідзе). 

 

Фестиваль — благодійний: ми підтримуємо могилянську волонтерську ініціативу «Взаємодопомога від НаУКМА», що опікується могилянцями та їхніми рідними в лавах ЗСУ та ТрО.

Пожертви — добровільні

 

Підтримати наших 

 

Вхід вільний. Для відвідування заходів просимо заповнити форму.

 

До зустрічі в Могилянці!

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна