Студенти Могилянки вперше візьмуть участь у спортивних змаганнях світового рівня

Так, студент Факультету інформатики НаУКМА Ярослав Морозов представлятиме Україну в команді із шорт-треку на найбільших студентських змаганнях — Всесвітній зимовій Універсіаді 12-22 січня 2023 року в Лейк-Плесіді, США.

Ксенія Адаменко, студентка Факультету гуманітарних наук НаУКМА, у складі збірної України братиме участь у Чемпіонаті Європи-2023 із шорт-треку, який відбудеться 13-15 січня 2023 року в Ґданську, Польща.

Могилянці вперше вибороли перемогу та високу честь представляти Україну на найбільших міжнародних змаганнях із шорт-треку — зимового олімпійського виду спорту, змаганні з бігу на ковзанах на хокейному майданчику.

Ярослав Морозов — майстер спорту України, член національної збірної команди України з шорт-треку, переможець Кубка України, призер юніорського та дорослого Чемпіонатів України, призер етапів Кубка Європи ISU Challenge Series. За результатами національного відбору здобув право представляти збірну команду України на Всесвітній зимовій Універсіаді в Лейк-Плесіді (США) 12-22 січня 2023 року.

Ксенія Адаменко — майстер спорту України, член національної збірної команди України з шорт-треку, переможниця Кубка України, призерка юніорського та дорослого Чемпіонатів України, призерка етапів Кубка Європи ISU Challenge Series. За результатами національного відбору здобула право представляти збірну команду України на етапах Кубка Світу в Алмати (Казахстан) 9-11 грудня 2022, 16-18 грудня 2022, Чемпіонаті Європи 13-15 січня 2023 року, на етапах Кубка Світу в Дрездені 03-05 лютого 2023 року та Дордрехті (Нідерланди) 10-12 лютого 2023 року.

Вболіваємо за могилянців і бажаємо їм перемог!

Дивитись пряму трансляцію Всесвітньої зимової Універсіади 2023

Стежити за подіями Чемпіонату Європи із шорт-треку 2023