Випускники НаУКМА в IT-сфері мають найвищу зарплату — дослідження AIN.UA

Згідно із дослідженням, проведеним інтернет-виданням AIN.UA, найвищі зарплати з-поміж технічних професій в Україні цього року — у випускників Факультету інформатики НаУКМА.

«Медіана винагороди спеціалістів технічних професій (Software Engineer, QA, DevOps, UI/UX Designer, Cyber Security, DBA, Sys.Admin) рівня Senior — $5100», — йдеться у статті.

Друге та третє місце поділяють НТУУ «КПІ» і Національний авіаційний університет.

Дослідження проводилося на основі великого зарплатного опитування фахівців IT-сфери взимку 2022-2023. Анонімне опитування пройшло понад 3000 людей.

З-поміж тих, хто заповнив анкету, були розробники, тестувальники, менеджери, маркетологи, дата- та бізнес-аналітики, рекрутери, разноманітні виробники діджитал-контенту та інвестфахівці — всього понад 40 професій.

Запрошуємо до вступу на Факультет інформатики!