Олексій Гарань відзначений Медаллю Британської імперії

Професор НаУКМА Олексій Гарань нагороджений Медаллю Британської імперії (British Empire Medal) за внесок в українсько-британське партнерство.

Олексій Гарань — один із найавторитетніших політологів України, доктор історичних наук, професор кафедри політології НаУКМА, науковий директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, дослідник історії України ХХ-ХХІ ст. У Могилянці працює з моменту її відродження, з 1992 року. Був першим деканом-організатором Факультету суспільних наук, першим завідувачем кафедри політології. У 2002 році заснував Школу політичної аналітики НаУКМА, згодом зосередився на викладацькій і дослідницькій роботі.

Пан Олексій — перший із могилянців, хто удостоєний цієї високої нагороди.

Медаль Британської імперії — це почесна нагорода Великої Британії, яка надається за заслуги в цивільній або військовій службі, гідні визнання Короною. Окрім самої медалі, ця відзнака також надає власнику право використовувати післяіменну абревіатуру BEM.

Вітаємо професора з почесною відзнакою!