Технології Big Data і Data Science — нова сертифікатна програма в Могилянці

НаУКМА спільно з компанією Grid Dynamics створили нову сертифікатну програму «Технології Big Data та Data Science», яка буде доступною вже з нового навчального року.

Викладачами будуть фахівці із Grid Dynamics.

Програма поєднує теорію та велику кількість практичних робіт і спрямована на вивчення технології великих даних і науки про дані, а також отримання необхідних математичних основ і навичок програмування на мові Python.

Сертифікатна програма містить п’ять дисциплін:

- Програмування на Python для Big Data та Data Science;

- Математика для Big Data та Data Science;

- Глибинне навчання для задач комп’ютерного зору;

- Основи технологій Big Data;

- Сучасні інструменти Data Science та Computer Vision.

Для студентів Факультету інформатики НаУКМА триває запис на першу із дисциплін програми — Програмування на Python для Big Data та Data Science, яку обрали вже понад 240 осіб.

Grid Dynamics — це глобальна цифрова інженерна компанія, що є одним зі світових лідерів проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній із фінансового, технологічного та рітейл-секторів.

Онлайн-презентація програми — на YouTube-каналі факультету інформатики НаУКМА