На фронті загинув викладач Могилянки Олександр Поліводський

Викладацький корпус нашого університету поніс велику втрату на російсько-українській війні.

Під час виконання бойового завдання на сході України загинув радіотелефоніст 2-ої радіостанції інформаційно-телекомунікаційного вузла молодший сержант Олександр Поліводський (09.10.1973 - 19.03.2023).

З вересня 2001 року Олександр працював викладачем Факультету правничих наук НаУКМА. Був високопрофесійним адвокатом, кандидатом юридичних наук, доцентом. Вніс великий вклад у становлення та розвиток свого рідного факультету. В тому, що ФПвН Могилянки — найкраща юридична школа України, є велика заслуга Олександра.

Могилянці запам'ятають його як мужню, стійку, водночас щиру та добру людину, справжнього патріота.

Наші найглибші співчуття родині — дружині Станіславі, доньці Софії та сину Тарасу, всім близьким та побратимам Олександра.

Безмежна щира вдячність і шана Герою — захиснику України.

Світла та вічна пам’ять...

Поділитися спогадами про Олександра для створення Книги пам'яті загиблих героїв-могилянців можна, скориставшись формою.