Open Society University Network (OSUN) Online Courses доступні для студентів НаУКМА

Запрошуємо студентів-могилянців долучитися до OSUN Online Courses, які викладатимуться в літньому й осінньому семестрах 2023 року, у межах започаткованого партнерства між НаУКМА та університетською мережею Open Society University Network (OSUN), до якої входять близько 40 університетів з усього світу і яку підтримує Open Society Foundations.

Курси пропонуються декількома установами-членами OSUN.

Студенти здійснюють реєстрацію онлайн і отримують кредити за курс від навчального закладу, який їх викладає.

Докладна інформація про курси і процедура реєстрації

У НаУКМА курси можна буде оформити й визнати як віртуальну мобільність. Відразу після підтвердження зарахування на курси потрібно звернутися до Вікторії Коберник — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Open Society University Network (OSUN) — це глобальна мережа навчальних закладів, яка об’єднує навчання та поглиблення знань у соціальних, гуманітарних, природничих та мистецьких науках на рівні бакалаврських і магістерських програм, інтегрує навчання через кордони.