Володимир Венгер очолив Факультет правничих наук Могилянки

За результатами проведеного конкурсного відбору колектив Факультету правничих наук НаУКМА погодив на посаду декана кандидатуру Володимира Миколайовича Венгера.

Володимир Венгер — випускник Факультету правничих наук НаУКМА, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права.

Пан Володимир здійснює комплексні дослідження теоретичних засад і практики імплементації верховенства права та стандартів прав людини в Україні. Наукова діяльність спрямована на розробку та обґрунтування методик застосування критеріїв ефективності функціонування органів публічної влади в різних сферах: надання публічних послуг, організація та проведення виборів, судовий контроль за дотриманням прав людини.

Вітаємо та бажаємо натхнення!