Оголошено конкурс на здобуття премії ім. М.Кравця 2023

До участі в конкурсі на здобуття премії імені Миколи Кравця запрошують випускників магістратури 2023 року, які роблять практичний внесок у розбудову України: через наукову (зокрема й дипломні роботи), громадську чи підприємницьку діяльність.

 

Номінувати претендентів можуть вони самі або кафедри, декани, заступники деканів, відділ по роботі зі студентами, студентські організації НаУКМА, Асоціація випускників НаУКМА.

 

Особливу увагу в 2023 році Преміальний комітет приділяє студентам-волонтерам і студентам, які захищають/підтримують обороноздатність України в умовах повномасштабного російського вторгнення.

 

Для участі в конкурсі потрібно до 13 червня 2023 р. заповнити е-форму й завантажити туди такі документи (шаблони — у формі):

 

  1. Заява-подання Претендента або рекомендація до участі в конкурсі (якщо номінує хтось інший);
  2. CV (резюме);
  3. Мотиваційний лист (шрифт — Times New Roman, кегль — 14, обсяг — до 3 сторінок) або мотиваційна відеопрезентація (до 5 хв.), що містить обґрунтування практичного значення проєкту (внеску в розвиток України) за методом SMART;
  4. Текст дослідницької роботи або інші офіційні матеріали, що підтверджують ваші досягнення громадській або підприємницькій діяльності;
  5. Автореферат (до 5 сторінок) на таку роботу (діяльність);
  6. Рецензія-відгук щодо відповідної роботи, діяльності.

 

Премію встановлено у 1995 році на особисті кошти українського підприємця та мецената Миколи Кравця для випускника НаУКМА за практичний внесок у розбудову України. У 2005 році, продовжуючи справу Миколи Кравця, А. Ю. Острогруд (на той час Голова правління Відкритого акціонерного товариства «Київгума») заснував Премію імені Миколи Кравця.

 

Лауреат отримає премію від Генерального Директора ТОВ «Київгума» на церемонії Конвокації в НаУКМА.

 

Координатор: Гліб Кузьменко, Декан у справах студентства НаУКМА — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Детальна інформація про премію та порядок її призначення

 

 

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна