Інтенсив шкільних інновацій: готовність до 1 вересня

17 серпня 2023 року в НаУКМА відбувся семінар «Інтенсив шкільних інновацій: готовність до 1 вересня», організований Благодійним фондом «Розвиток. Діти. Майбутнє», Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та українською кофаундинговою IT-компанією Genesis.

Основна тема заходу — розвиток знань вчителів у сфері інформаційних технологій і підготовка до нового навчального року.

Інтенсив мав на меті допомогти вчителям стати лідерами в оволодінні новітніми технологіями та інструментами, які сприятимуть активнішому та ефективнішому навчанню в сучасному цифровому світі.

Теми, висвітлені на події:

«Кібергігієна» — захист від кіберзагроз і культура цифрової безпеки.

«ІКТ в освіті» — інтеграція інформаційних технологій у навчальний процес для забезпечення підвищення якості освіти.

«Штучний інтелект та освіта: ChatGPT в дії» — вивчення та практичне застосування штучного інтелекту в навчанні.

«Стрес і самоуправління в умовах стресу» — здобуття навичок для підтримки емоційного благополуччя вчителів.

«Світові тренди освіти».

Спікери:

- Трохим Бабич, координатор освітнього напряму «Кібербезпека», засновник академічної сертифікатної програми «Основи кібербезпеки», координатор USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine в НаУКМА.

- Подденежний Олександр, керівник відділу «Технічних навчальних засобів та електронної освіти», викладач НаУКМА та бізнес-школи КРОК (програма для іноземних студентів «Global business management»), аспірант докторської школи НаУКМА.

- Катерина Ямненко, People Partner at Genesis.

- Олександра Тиркалова, University Partnerships Lead at Genesis.

- Олександр Синько, голова правління БФ «Розвиток. Діти. Майбутнє», Президент Київської обласної федерації традиційного окінавського Годзю-рю Карате-до, режисер та продюсер анімації для дітей.

Усього від освітян надійшло 900 заявок на участь у події, проте, оскільки кількість місць була обмежена, слухачів відбирали.

Після прослуховування лекцій всі учасники отримали сертифікати про проходження інтенсиву.