Програма урочистих заходів початку нового навчального року 2023

Навчальний рік для першокурсників у Могилянці за багаторічною традицією починається з урочистостей, які єднають усю її спільноту.

Однією з найважливіших і найурочистіших дат для могилянців, яка розпочинає навчальний рік, є Посвята в спудеї НаУКМА. Це той момент, коли вступники по-справжньому приєднуються не лише до сучасного студентського життя, а й до традицій найдавнішого в Україні університету, історія якого бере початок у XVII столітті.

Тож зовсім скоро вступники складуть Присягу студента Києво-Могилянської академії, почують привітання і напутні слова від професорів та випускників університету, почесних гостей.

Вітаємо в спільноті нових першокурсників і сподіваємося, що роки, проведені в Могилянці, будуть для вас незабутніми, плідними, творчими й натхненними!

Графік проведення факультетських церемоній Посвяти-2023:

30 серпня (середа)

12:00 — Факультет соціальних наук і соціальних технологій

14:00 — Факультет гуманітарних наук

16:00 — Факультет природничих наук

31 серпня (четвер)

10:00 — Факультет правничих наук

12:00 — Факультет охорони здоров’я, соціальної роботи та психології

14:00 — Факультет економічних наук

16:00 — Факультет інформатики

Усі церемонії відбудуться в Актовій залі Культурно-мистецького центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9; 3 поверх)

Отримати мантії можна в гардеробі КМЦ (1 поверх) 30.08 — з 11:00, 31.08 — з 9:00

Повернення — до 18:00 і 30.08, і 31.08

Гостей запрошуємо підтримати добру могилянську традицію та прийти на подію у вишиванках.

Крім того, в межах початку нового навчального року відбудуться лекції, які традиційно відкривають освітній процес для першокурсників.

1 вересня, 10:00 (п’ятниця) — Інавгураційна лекція професора Сергія Плохія (США) The Fall of the Pan-Russian Utopia.

Сергій Плохій — професор історії України, директор Українського науково-дослідного інституту Гарвардського університету, провідний експерт із питань історії України, Росії та Східної Європи. Має багато публікацій із міжнародної історії Другої світової і Холодної війни.

Лекція відбудеться наживо в Актовій залі КМЦ (вул. Іллінська, 9).

Водночас подія транслюватиметься онлайн в Актовій залі 1-го корпусу НаУКМА (1-217) та Колізеї (2-й поверх КМЦ).

2 вересня, 10:00 (субота) — Лекція отця Георгія Коваленка з циклу «Духовні цінності людини» на тему «Софійність як сила і мудрість України».

Георгій Коваленко — кандидат філософських наук, богослов, священник Православної церкви України, ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості, випускник «Школи стратегічного архітектора» Києво-Могилянської Бізнес-Школи, громадський діяч, постійний учасник медіа-ефірів, наукових конференцій, круглих столів та експертних груп, автор книг, статей та іншого просвітницького контенту.

Лекція відбудеться наживо в Актовій залі КМЦ (вул. Іллінська, 9).

Трансляція онлайн — в Актовій залі 1-го корпусу НаУКМА (1-217) та Колізеї (2-й поверх КМЦ).

Чекаємо на вас у Могилянці!