НаУКМА та UNITAR підписали меморандум про співпрацю

Днями між НаУКМА та UNITAR був підписаний меморандум про співпрацю.

У межах цього меморандуму буде реалізовано проєкт, що дасть можливість набути базових знань з кібербезпеки для 500 українських переселенок у Польщі, які хочуть освоїти нову професію.

Навчання триватиме 6 місяців і складатиметься з трьох етапів. Перший — індивідуальне онлайн-навчання з синхронізаційними сесіями питання-відповідь, другий — очна зустріч найкращими учасницями (50 осіб) для розробки їхніх практичних ідей, і третій — презентація цих ідей потенційним інвесторам та донорам на конференції.

UNITAR — це навчальний і науково-дослідний інститут Організації Об’єднаних Націй, заснований з метою надання освіти та організації тренінгів для покращення знань та навичок представників різних секторів.