Компанія «Cargill» передала іонний хроматограф для лабораторій Факультету природничих наук НаУКМА

Чудовий приклад співпраці бізнесу та закладу вищої освіти — компанія «Cargill» за ініціативи випускника НаУКМА Миколи Хоменка, який обіймає посаду фінансового директора Каргілл в Україні, передала іонний хроматограф для лабораторій Факультету природничих наук НаУКМА

Іонна хроматографія є одним із найсучасніших методів розділення та визначення іонів. Цей прилад дає змогу одночасно виявляти у водних об'єктах аніони, такі як хлориди, сульфати, нітрати, нітрити, арсенати, фториди та інші. Завдяки хроматографу буде можливо дослідити забруднення поверхневих та ґрунтових вод України в умовах воєнного стану, а також розробити методи контролю, щоб запобігти поширенню цих забруднень і реалізувати гібридні мембранні технології очищення води.

Ми щиро вдячні компанії «Cargill» за їхню щедрість та підтримку розвитку Академії! Ми впевнені, що ця апаратура стане не лише символом співпраці між бізнесом та освітою, але й важливим інструментом для досягнення нових наукових вершин!