Відбулася презентація Благодійної організації «Києво-Могилянська Фундація»

Минулого тижня (04.10) відбулася презентація Благодійної організації «Києво-Могилянська Фундація» серед спільноти НаУКМА.

Києво-Могилянська Фундація в Україні — неприбуткова благодійна організація, основною метою якої є запропонувати різним субʼєктам навколо університету (бізнесу, випускникам, партнерам, іноземцям) єдину логіку дій для розвитку спроможностей Києво-Могилянської академії — здійснювати позитивні зміни в спільноті академії, України та світу.

Фундацію презентували:

Сергій Квіт, президент НаУКМА та член Ради керуючих учасників;

Тарас Лукачук, випускник НаУКМА, член Наглядової ради НаУКМА та голова Наглядової Ради Києво-Могилянської Фундації;

Андрій Калінін, директор Фундації.

Головні здобутки, які Фундація вже змогла втілити:

• за вересень зібрали близько 15 студентських стипендій та продекларували про 2 викладацькі;
• розпочали реставрацію будівлі Братських келій (корпус 10) та фасаду Староакадемічного корпусу;
• анонсували разом зі Студентською колегією конкурс на 5 стипендій (дізнатися більше та подати заявку)

Детальна інформація про Фундацію та її діяльність