18 жовтня відбудеться відкрита лекція Ганни Чорнуцької «Інститут державної служби в системі державного управління»

Запрошуємо 18 жовтня (середа) о 16:30 на відкриту лекцію

Ганни Чорнуцької

«Інститут державної служби в системі державного управління»

у межах курсу «Структура і функції державного управління».

Місце проведення:

Києво-Могилянська Бізнес Школа (KMBS), вул. Волоська, 8/5, аудиторія 410.

Трансляція лекції також відбудется на YouTube каналі Києво-Могилянської академії

На лекції будемо говорити про державну службу і політичні посади, про європейські стандарти державної служби. А також про боротьбу з корупцією та вплив антикорупційних органів на якість державного управління.

Ганна Чорнуцька — керівниця Департаменту запобігання політичній корупції у НАЗК.

Відповідає за розробку та впровадження Єдиного державного Реєстру звітності політичних партій (Politdata), що збирає інформацію про всі фінансові операції політичних сил України на одній централізованій платформі.

Практичний досвід у сфері державного управління — понад 12 років. Спеціалізація включає керування процесами планування, організації та проведення внутрішніх аудитів, а також контрольних заходів податкових органів та органів фінансового контролю в державному та приватному секторах економіки. Відома проведенням низки резонансних перевірок державних підприємств, які призвели до важливих змін та вдосконалень.

На державній службі навчилася розв'язувати задачі, які, на перший погляд, можуть здатися такими, що не мають рішення.