Не стало керівниці відділу прийому та профорієнтації студентів Ірини Іванівни Юречко

Із невимовним сумом повідомляємо про те, що сьогодні, 14 жовтня 2023 року, не стало Ірини Іванівни Юречко.

Пані Ірина присвятила Академії майже 30 років свого життя. З 1996 року працювала методистом, а згодом — провідним спеціалістом на факультеті гуманітарних наук. З 2018 року вона очолювала відділ прийому та профорієнтації студентів.

Саме вона була першою, хто останні 5 років знайомив з Могилянкою наших абітурієнтів. Її нестримний позитив та енергія підтримували та направляли їх на нелегкому шляху вступника.

Завжди усміхнена, в оточенні студентів, які приходили до неї за порадами та підтримкою, та з великою кількістю планів на майбутнє.

Світла памʼять Вам, Ірино Іванівно, м’яких хмаринок!

Спільнота Києво-Могилянської академії висловлює найглибші співчуття рідним та близьким...

Прощання з Іриною Іванівною Юречко відбудеться завтра, у вівторок 17 жовтня, на Байковому кладовищі. Прохання бути на місці о 13:30 біля крематорію.

Від НаУКМА замовлено автобус на 60 місць, який буде чекати о 13:00 напроти 7 корпусу (Приймальної комісії) з боку вулиці Сковороди. Він відвезе тих, хто буде їхати з Подолу, на кладовище і потім поверне всіх назад.