Сьогодні Києво-Могилянській академії виповнюється 408 років!

Упродовж століть Могилянка переживала як часи розквіту, так і тяжкі випробування, виписуючи разом зі своєю спільнотою власну історію, літера за літерою, ім`я за іменем.

І ця історія нашого університету глибоко вкорінена в історію всієї України. Наші випускники відігравали важливу роль на різних етапах її існування. В 1991 році відроджена КМА стала символом відродження України, а пізніше — одним із тих «камінчиків», об які врешті була зламана стара система.

Сьогодні, в часи великих змін та важких випробувань, НаУКМА так само завзято працює над важливими реформами та змінами. Ми віримо, що освіта і наука є ключем до стабільного розвитку. Нині, як і всі ці роки, ми докладаємо максимум зусиль для формування освіченої, відповідальної молоді, здатної впливати на світ довкола.

Ми з упевненістю дивимося в майбутнє, готуючи нові покоління до глобальних викликів!

Бо плинне все, а Могилянка — вічна!