Оголошено осінній етап Ґранту викладачам «За кращий англомовний курс»-2012

Кінцевий термін подачі заявок – 24. 09. 2012 р.

Ґрант випускників «За кращий англомовний курс» діє з 2008 року і спрямований на:

• підтримку активного застосування англійської мови у навчальному процесі НаУКМА;

• впровадження нових змістових компонентів і методик викладання, здобутих викладачами НаУКМА під час стажування/навчання у закордонних інституціях;

• залучення актуальних англомовних друкованих та електронних джерел.

До участі у конкурсі запрошуються викладачі НаУКМА, які читають професійні курси англійською мовою протягом 2012 року.

Умови участі у конкурсі:

1. Мова викладання лекцій та семінарів курсу англійська

2. Стаж роботи у НаУКМА не менше 2 семестрів

3. Курс читається у осінньому семестрі 2012-2013 н.р. для 3, 4 років бакалаврату чи 1, 2 маґістеріуму

4. Обсяг курсу - не менше 1 кредиту.

Лауреата визначатиме експертна комісія, склад якої буде сформовано відповідно до тематики курсів, поданих до участі у конкурсі.

Процедура визначення лауреата: відвідування та оцінювання лекцій/семінарів експертами та цільове студентське опитування.

Для викладачів, які читають курси в осінньому семестрі 2012-2013 н.р., термін подачі аплікаційних заявок та пакету документів до 18:00 24 вересня 2012 року, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перелік пакету документів:

1. Аплікаційна заявка

2. Навчальний план курсу (з анотацією)

3. CV викладача

4. Розклад лекцій та семінарів

5. Перелік використаних джерел.

Оголошення лауреата Ґранту випускників «За кращий англомовний курс» відбудеться у грудні 2012 року.

Адміністратор проекту Світозар Захарія, Alumni координатор.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами: 044 417 8215, 066 789 49 52.

Лауреати Ґранту випускників «За кращий англомовний курс»:

2009 рік. Максим Яковлєв, старшого викладача Школи охорони здоров’я, випускник НаУКМА 2005 року, спеціальність «Політологія». Особливими призами було відзначено Олександра Дем’янчука та Сергія Івахненкова.

2008 рік. Михайло Мінаков, доктор філософських наук, старший викладач кафедри філософії та релігієзнавства, випускник НаУКМА 1998 року, спеціальність «Філософія».

2005-2006 н.р. Євгеній Орел, доцент кафедри економічної теорії Факультету економічних наук НаУКМА.

Олена Маслюківська, старший викладач кафедри екології Факультету природничих наук НаУКМА, випускниця 1998 року, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», отримала заохочувальну премію за ініціативу викладання чотирьох англомовних курсів у НаУКМА протягом двох років.

Фонд випускників НаУКМА був започаткований ініціативною групою випускників Могилянки у 2004 році. Його метою стала фінансова підтримка цільових проектів розвитку Університету шляхом проведення благодійних кампаній.