Росіяни вбили викладачку НаУКМА Людмилу Шевцову

2 січня 2024 року внаслідок обстрілу міста Києва російськми загарбниками загинула викладачка НаУКМА — професорка кафедри екології Шевцова Людмила Василівна.

Багато років вона була співробітницею Інституту гідробіології НАН України, де отримала наукові ступені кандидата, а у 1999 році — доктора біологічних наук за спеціальністю «Гідробіологія». Серед наукових здобутків пані Людмили потрібно відзначити розробку методів боротьби з дрейсеною у зрошувальних системах.

З 2014 року Людмила Василівна працювала на кафедрі екології факультету природничих наук НаУКМА. Для бакалаврів викладала «Основи загальної біології», для магістрів — «Біорізноманіття» та «Екологія водних систем», для аспірантів — «Розробка дисертаційного проєкту». Була гарантом магістерської освітньо-наукової програми «Екологія та охорона навколишнього середовища».

2 лютого їй мало виповнитись 85 років.

Спільнота Києво-Могилянської академії висловлює найглибші співчуття рідним та близьким.
Світла пам’ять!

Прощання з Людмилою Василівною Шевцовою відбудеться

завтра — 05 січня 2024 року (пʼятниця) об 11:00

у Свято-Покровському соборі (адреса: вул. Патріарха Мстислава Скрипника (Стадіонна), 20/1)