Делегація Факультету правничих наук НаУКМА відвідала Єльську школу права

У межах ініціативи, спрямованої на розвиток глобальної співпраці в області юридичної освіти, делегація Факультету правничих наук НаУКМА відвідала Єльську школу права в Нью-Гейвені, штат Коннектикут, США.

 

До складу делегації під керівництвом декана доктора Володимира Венгера увійшли професор Олексій Цельєв, докторка Марія Мельник та професорка Таїса Маркус.

 

Метою візиту було створення спільної платформи двох правничих шкіл, яка б передбачала обопільний розвиток та обмін знанням. Окрім обговорення основних напрямків співпраці: юридична англійська, цифрове право, кримінальне міжнародне право та бізнес право — факультет правничих наук також запросив професорів Єльської школи права поділитися своєю експертизою з українськими студентами в межах гостьових лекцій та воркшопів.

 

Юридична англійська

Розуміючи важливу роль мови в юридичній професії, делегація досліджувала напрямки вдосконалення володіння юридичною англійською серед студентів, щоб забезпечити їхню готовність до глобального юридичного дискурсу.

 

Цифрове право

У контексті стрімкого технологічного розвитку представники обох правничих шкіл досліджували спільні зусилля у сфері цифрового права, з акцентом на обмін знаннями. Професорам Єльської школи права було запропоновано доєднатися до гостьових лекцій для студентів НаУКМА і поділитися своєю експертизою.

 

Кримінальне міжнародне право

Зі спільними зобов’язаннями розвивати розуміння міжнародного кримінального права делегації обмінювалися ідеями про спільні зусилля для поглиблення експертизи та розширення перспектив у цій ключовій галузі, особливо важливій для України під час війни.

 

Упродовж трьох насичених днів делегація мала можливість зустрічатися та вести плідні обговорення з видатними науковцями в сфері юриспруденції, серед яких були Скотт Шапіро, Білл Ескрідж, Джим Сілк, Брюс Аккерман, Уна Гетавей, Джефф Сонненфельд, Джим Уітман, Джим Тірні, Альтє Флоріан та інші.

 

Важливим було відвідування представниками делегації заняття Джина Фіделля, присвяченого війні росії проти України, де українські науковці мали змогу поділитися зі студентами з усього світу своєю експертизою та досвідом у розрізі розуміння юридичного регулювання різних аспектів державного значення під час війни.

 

Зустрічі з Гордоном Сільверстейном і Керрі Філд надали платформу для дослідження спільних ініціатив, особливо в області дослідницьких програм.

 

Цей візит є значущим кроком у сприянні міжкультурній співпраці та обміну знанням між факультетом правничих наук Києво-Могилянської академії та Єльською школою права, встановлюючи перспективи для обміну знаннями та освітніми досягненнями в майбутньому.

 

Окрему подяку делегація НаУКМА висловлює декану Єльської школи права Хезер Геркен за організований прийом та поглиблені обговорення різних аспектів потенційної співпраці.

 

Візит став можливим завдяки допомозі програми USAID «Справедливість для всіх» та Артема Шаіпова, чия підтримка відіграла важливу роль в організації цього продуктивного обміну.

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна