У Культурно-мистецькому центрі відбудеться виставка «Unissued Diplomas 2.0»

У Культурно-мистецькому центрі НаУКМА пройде виставка «Unissued Diplomas 2.0» — міжнародного проєкту вшанування пам’яті вже 40 українських студентів, життя яких забрала росія.

Відкриття відбудеться в КМЦ (вулиця Іллінська, 9), зала ПідWall, 23 лютого о 15:00

Проєкт «Невидані дипломи» був започаткований у січні 2023 року студентами НаУКМА, які перебували в Університеті Торонто за програмами академічної мобільності. Через персональні історії студентів Unissued Diplomas провадять культурну дипломатію по всьому світу, демонструючи справжню ціну української свободи.

За минулий рік відбулося 110 виставок у 24 країнах. Історії українських студентів були відтворені сімома мовами на чотирьох континентах, зокрема в провідних університетах Австралії, США, Канади, Великої Британії, Данії, Австрії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Індії.

Проте війна триває, і кількість студентів, що платять за українську свободу ціною власного життя, лише збільшується. Тож 24 лютого 2024 року стартує нова хвиля виставок по всьому світу — Unissued Diplomas 2.0.