11 березня стартує запис на вибіркові дисципліни

З понеділка 11 березня до понеділка 25 березня в Могилянці відбуватиметься запис на вибіркові дисципліни, які разом із нормативними увійдуть до індивідуальних навчальних планів студентів на наступний рік.

Тож не баріться, щоб скласти для себе оптимальний набір дисциплін і врешті стати унікальним спеціалістом чи спеціалісткою.

Запис традиційно здійснюватиметься через систему автоматично запису (САЗ) з особистого акаунту кожного студента на

Описання вибіркових дисциплін можна знайти на сторінках відповідних кафедр, а повний перелік їх перелік — побачити в Каталозі, увійшовши в особистий акаунт.

Саме завдяки блоку вибіркових дисциплін (як професійного спрямування, так і дисциплін вільного вибору) реалізується принципова могилянська концепція — Liberal Arts Education — «освіта, гідна вільної людини». Вони дають змогу кожному студенту самостійно конструювати майбутню спеціалізацію з урахуванням власних вподобань, інтересів та досвіду.